POKÓJ GDAŃSK PRZYMORZE 5

Wynajmę komfortowe, prywatne pokoje znajdujące się w dzielnicy Gdańsk Przymorze przy ulicy Obrońców Wybrzeża. Świetna lokalizacja dla osób, które chcą przyjechać do Trójmiasta i spędzić czas nad polskim morzem (15 min spacerem do plaży przez malowniczy park Regana). Bardzo dobra komunikacja z centrum miasta (ok. 20 minut SKM (Szybka Kolej Miejska). Mieszkanie jest również dobrze usytuowane pod względem usługowym. W niedalekim sąsiedztwie znajduje się centrum handlowe "Galeria Przymorze", a w niej sklep spożywczy E.Leclerc oraz drogerie i restauracje. W pobliżu znajduje się również TESCO, McDonald, Pepco oraz sklepik osiedlowy czynny do godziny 24:00.

Mieszkanie składa się z 4 prywatnych pokoi zamykanych na klucz oraz części wspólnych: kuchnia, dwie łazienki, korytarz. Kuchnia w pełni wyposażona w przybory niezbędne do przygotowania posiłków (garnki, naczynia sztućce, kuchenka mikrofalowa, lodówka). W lokalu jest również pralka. Oprócz lodówki w kuchni, każdy pokój posiada swoją własną lodówkę. Do dyspozycji gości są dwie łazienki, jedna toaleta WC i druga z WC i prysznicem. Zapewniamy również pościele oraz ręczniki dla gości.

Istnieje również możliwość wynajęcia całego mieszkania na wyłączność z dostępem do wszystkich lub wybranych pokoi. W takim wypadku cena za dobę jest ustalana indywidualnie w zależności od ilości osób oraz ilości użytkowanych pokoi.

  1. podana cena dotyczy dwóch osób
  2. dzieci do lat 3 bezpłatnie
  3. ogólnodostępne miejsce postojowe pod budynkiem
  4. minimalny czas pobytu 2 doby
  5. przy wynajmie powyżej 7 nocy zostaje naliczone 10% rabatu
  6. cena z pobyt może ulec zmianie w zależności od okresu najmu, cena podana w ogłoszeniu - dotyczy bieżącego miesiąca