APARTAMENT ORUNIA 1/1

Wynajmę ładne, zadbane mieszkania położone w Gdańsku Orunia przy ul. Trakt św. Wojciecha. Idealne dla osób, które chcą zwiedzić i poznać Trójmiasto. Lokalizacja w bardzo bliskiej odległości od Starego Miasta w Gdańsku (2,7 km).

Dzielnica dobrze skomunikowana z innymi częściami Trójmiasta (przystanek kolejki Gdańsk Śródmieście i Gdańsk Główny). Szybka Kolej Miejska (SKM) gwarantuje bezpośredni dojazd do Gdańska, Gdyni i Sopotu. Obok obiektu znajduje się przystanek autobusowy. Dodatkowym atutem jest bliskie sąsiedztwo sklepu Lidl oraz Stacji Benzynowej (Orlen).

W skład każdego mieszkania wchodzi: łazienka, pokój dzienny, aneks kuchenny oraz antresola z miejscem do spania. Aneksy kuchenne wyposażone są w podstawowe przybory niezbędne do przygotowywania posiłków (talerze, garnki, kubki, sztućce, czajniki). W każdej z łazienek jest mydło oraz suszarka do włosów. Wszystkim gościom oferujemy również pościel, ręczniki oraz dostęp do pralki, suszarki do ubrań, proszku do prania, żelazka i deski do prasowania. W całym obiekcie dostępne bezpłatne Wi-fi.

Zapraszam do kontaktu, chętnie odpowiem na wszystkie pytania!

  1. cena podana w ogłoszeniu dotyczy 1-2 osób
  2. mieszkanie mieści maksymalnie 4 osoby
  3. każda dodatkowa osoba powyżej dwóch 25 zł/doba
  4. dzieci do 14 roku życia 15 zł/doba
  5. dzieci do lat 3 bezpłatnie
  6. bezpłatne miejsce postojowe pod budynkiem
  7. zwierzęta domowe akceptowane (jednorazowa dopłata za pobyt zwierzęcia 50 zł)
  8. minimalny czas pobytu 2 doby